Erel Company

Erel & Co Ltd, şu anda ikinci ve üçüncü kuşaklar tarafından eş yönetilmekte olan bir aile şirketidir. Şirketin kuruluşu iki kardeş tarafından 1977 yılında yapılmış olsa da, kökleri çok daha eskiye, 1942 yılına, babalarının Lefkoşa surlar içindeki mobilya atölyesine dayanır.

Önceleri, el yapımı mobilya üretimi için ham madde olarak yurt dışından getirilen kereste, zamanla bir ticaret koluna dönüştürüldü. Küçük bir mobilya üreticisi ve marangoz atölyesinden büyüyen ve bugün 15 farklı ürün kategorisi ile 100’den fazla ahşap ürünü piyasaya sunan bir şirket haline geldi. Geçen zaman içerisinde gelişen Erel & Co Ltd Lefkoşa’da Merkez ofis ve ahşap depoları ve Mağusa’da bulunan şubesi ve ahşap deposu ile hizmet vermektedir.

40 yılı aşkın ahşap deneyimi ile piyasada yer etmeyi başaran şirketimiz, kaliteli ürünleri ve güven veren ismi ile bilinmektedir. Aile ve işletme olarak benimsediğimiz dürüst çalışma anlayışı çerçevesinde dünyanın bir çok noktasında kurduğumuz iş ilişkilerimiz uzun yıllar devam etmektedir, bu da bize istikrarı kazandırmaktadır ve ayni anlayış ile hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Erel Company olarak çalıştığımız iş ortaklarımızı özenle seçmeye çalışıyor, temin ettiğimiz ürünlerin doğaya, yağmur ormanlarına ve insan sağlığına olumsuz etki yapmayacak şekilde üretildiği konusunda hassas davranıyoruz.

Nesiller değişip devrederken, ahşaba olan tutku ve hevesimiz 1942 yılından beridir hep aynı. Köklerimizden aldığımız ilhamı, günümüz koşulları ile karmanlayarak geleceğe doğru hareket ederken yine en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz; ahşap ile çalışıyoruz.

Mission & Vision

Our Vision

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

Our Mission

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas.

Our Values

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Our Team

We work hard for your success

Ceo

Byran Klein

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Programmer

Laura Brain

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Designer

Kate Smith

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Get in touch with us.

Call to Action Section

Our Customers