Çam (isveç) impregne deck - geniş derz

Ülkemizde ve dünyada, kolay işlenebilirliği, uzun ömrü ve ekonomik fiyatları ile en fazla kullanılan decking çam impregne decklerdir.

Doğası gereği yumuşak bir ağaç olan çam ağacı çıplak hali ile dış mekan hava koşullarına uzun süre dayanamaz; mutlaka ahşap koruyucu ile korunması gerekmetedir; böyle bile bir süre sonra içten çürümeye başlaması olasıdır. Çam impregne deckler sayesinde böyle bir derdiniz olmaz; insan ve doğaya herhangi bir zararı olmayacak şekilde bir işlemden geçirilen çam deckler, bu sayede dış mekanlarda dilenildiğince uzun yıllar kullanılabilirler.

Uzun yıllardır ithalat ve satışını yaptığımız isveç/çam impregne deckler daldırma yöntemi değil basınç yöntemi ile yapıldığından en iç noktasına kadar korunmakta ve yıllar içerisinde çürüme veya kurtlanma göstermemektedir.

Uygulanan işlem neticesinde doğal çam rengi hafif yeşil bir renge dönüşür ve dilediğiniz şekilde renklendirilmesi mümkündür. Bahçe, restaurant, havuz kenarları ve bahçe çitleri gibi her türlü dış mekan kullanımına uygundur.

isvec-imp1
Boy
28x120mm3.60/3.90/4.20 m
28x145mm3.60/3.90/4.20 m