Kayın lamine panel - BauBuche

BauBuche nedir?

kayın kereste katmanlarının sağlığa zararlı olmayan, suda açılmayan tutkal ile birleştirilmesi ile elde edilen lamine panel ve kereste ürünlerdir

Keresteden farkı nedir?

olağanüstü yük taşıma kapasitesi sayesinde, ayni işi daha az veya daha ince malzeme ile yapabilmesi.

Marifetleri nelerdir?

dayanıklı, dirençli, yenilikçi, estetik ve ekonomik (** daha fazla detay için teknik sayfa)

Ham maddesi nedir?

okşa/kayın kereste

Ahşap mı?

%100 ahşaptır; kompozit değildir; plastik içermez

Boyanabilir mi?

kolaylıkla boyanır; tarzınıza uygun şekilde dekore edebilirsiniz

bauBuche kitchen_detail

Bugüne kadar gördüklerinizden çok farklı! %100 kayın ağacından üretilen paneller hem görsel hem de işlev olarak fark yaratıyor.

Dikey sıralanmış kayın katmanları sayesinde darbelere karşı dayanıklılığı ve zarif görünüşü ile hem estetik, hem ekonomik, hem de marifetli. Bir çok farklı alanda kullanıma uygun olan BauBuche, iç mekan tasarımlarınızda yeni bir çağ açmak için tasarlandı. Olağanüstü yük taşıma kapasitesi sayesinde ayni işi daha az malzeme ile elde etmenizi sağlayan bu paneller, mobilya, mutfak tezgahı, masa, sandalye, merdiven basamakları ve daha bir çok uygulama için ideal. Yüzeylerden bir tarafı pürüzsüz olarak sunulan BauBuche tercihinize göre cilalanabilir veya boyanabilir.

Hayalinizdeki tasarımı elde edebilmeniz için farklı ebat ve kalınlıklarda sunulan BauBuche, katmanların sağlığa zararı olmayan ve suda açılmayın tutkal ile birleştirilmesinden elde edilir.

** BauBuche paneller dış mekan hava koşullarına karşı dayanıklı değildir; dış mekan kullanımı, kısa zaman içerisinde şişme ve lekelenme göstereceğinden tavsiye edilmez.

** BauBuche paneller tıpkı diğer masif paneller gibi üzerine ahşap koruyucu, cila veya wax uygulanmadan açıkta bekletilmesi durumunda eğrilme gösterebilmektedirler. Ürünü kullanmadan önce düz bir zeminde üstü ağırlıklarla bastırılarak bekletiniz ve kesim işlemleri biter bitmez üzerine ahşap koruyucu veya tercih edilen uygulamayı bekletmeden yapınız.

BauBuche-panel
ürün resimler_levha
baubuche-chair_web
products_baubuche2
baubuche tezgah
baubuche-masatabure
baubuche_ref
Alternative TR
19mm20mm35mm
2500*1250mmx
3000*680mmxx
2250*680mmxx
  • Referans projeler