Bizimle ilgili

Erel & Co Ltd, şu anda ikinci ve üçüncü kuşaklar tarafından eş yönetilmekte olan bir aile şirketidir. Şirketin kuruluşu iki kardeş tarafından 1977 yılında yapılmış olsa da, kökleri çok daha eskiye, 1942 yılına, babalarının Lefkoşa surlar içindeki mobilya atölyesine dayanır.

Önceleri, el yapımı mobilya üretimi için ham madde olarak yurt dışından getirilen kereste, zamanla bir ticaret koluna dönüştürüldü. Küçük bir mobilya üreticisi ve marangoz atölyesinden büyüyen ve bugün 15 farklı ürün kategorisi ile 100’den fazla ahşap ürünü piyasaya sunan bir şirket haline geldi. Geçen zaman içerisinde gelişen Erel & Co Ltd Lefkoşa’da Merkez ofis ve ahşap depoları ve Mağusa’da bulunan şubesi ve ahşap deposu ile hizmet vermektedir.

40 yılı aşkın ahşap deneyimi ile piyasada yer etmeyi başaran şirketimiz, kaliteli ürünleri ve güven veren ismi ile bilinmektedir. Aile ve işletme olarak benimsediğimiz dürüst çalışma anlayışı çerçevesinde dünyanın bir çok noktasında kurduğumuz iş ilişkilerimiz uzun yıllar devam etmektedir, bu da bize istikrarı kazandırmaktadır.

Erel Company olarak çalıştığımız iş ortaklarımızı özenle seçmeye çalışıyor, temin ettiğimiz ürünlerin doğaya, yağmur ormanlarına ve insan sağlığına olumsuz etki yapmayacak şekilde üretildiği konusunda hassas davranıyoruz.

Nesiller değişip devrederken, ahşaba olan tutku ve hevesimiz 1942 yılından beridir hep aynı. Köklerimizden aldığımız ilhamı, günümüz koşulları ile karmanlayarak geleceğe doğru hareket ederken yine en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz; ahşap ile çalışıyoruz.